Zdravý športový víkend v Hoteli Plejsy***SPA&FunResort


Chcete bleskovo naštartovať svoje telo a dostať sa do skvelej formy?
Máme pre Vás jednoduché a efektívne riešenie!

Zdravý víkendový pobyt v zajatí nádhernej a upokojujúcej prírody Slovenského Rudohoria, ktorá na Vás bude mať zázračné terapeutické účinky.
Dva dni, počas ktorých si príde na svoje každý, kto rád cvičí, zdravo sa stravuje, zaujíma sa o správnu životosprávu, ale aj rád oddychuje, či sa zabáva.
Hneď na začiatku Vás privítame zdravým welcome drinkom, po ktorom sa už na Vás teší známa a skúsená výživová poradkyňa Judita Páleníková, ktorá svoje vzdelanie získala štúdiom na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne v odboroch Nutričný terapeut a Nutričný špecialista. Nakoľko na internete sa dnes dá dostať k rôznym informáciám o výžive a nie každý sa vie v tejto problematike zorientovať, naša výživová poradkyňa Vám veľmi rada pomôže. Pripravila si pre Vás zaujímavú prednášku, na ktorej Vám prezradímýty a fakty o výžive – prekyslenie organizmu, detoxikačné diéty, pravdy a nepravdy o chudnutí a metabolizme. Základom Vášho úspešného chudnutia je poznať svoje telesné zloženie a postupne ho meniť tak, aby nedochádzalo k nežiaducemu ubúdaniu svalovej hmoty a aby ste sa naopak zbavovali prebytočného tuku. Chceme pre Vás to najlepšie, a preto súčasťou prednášky bude aj meranie prístrojom InBody120. Jedná sa o telesný analyzátor, ktorý pomocou bioimpedancie meria telesné zloženie – množstvo tukov, svalovej hmoty, vody, bielkovín alebo útrobného (viscerálneho) tuku. Dostanete presný obraz o tom, aký ste telesný typ, ktoré telesné parametre máte v poriadku, a ktoré by ste si v záujme prevencie mali zlepšiť. Držíme sa hesla - lepšie je zdravotným problémom predchádzať, ako ich potom riešiť. Pokiaľ by ste mali záujem o horúce novinky z oblasti výživy, odporúčame klikať na https://zapiskynutriholicky.wordpress.com/ 🙂
Počas tohto pobytu Vám krv v žilách rozprúdia cvičenia Les Milles. Vo svete je to obrovský hit, ktorý uspokojí nielen začiatočníka, ale aj náročného športovca. 100 krajín sveta, 17 500 klubov po celom svete, viac než 130 000 certifikovaných inštruktorov a vy si s jednou z nich zacvičíte! Pripravte sa na niekoľko hodín unikátneho svetového cvičenia BODYPUMP, BODYATTACK, CXWORX a BODYVIVE 3.1 pod vedením skúsenej inštruktorky Veroniky Mikitovej z Addiction clubu. BODYPUMP je niečo pre každého, kto túži po štíhlej, vyrysovanej a fit postavičke. Dostať sa do vysnívanej formy a dosiahnuť očakávané výsledky bude pre Vás hračka. Pevný zadok alebo vytvarovaný biceps a kocky na bruchu sa nerodia len pri strojoch vo fitness centre, ale aj cvičením v skupine za doprovodu hudby a uletenej inštruktorky – čo je na našom víkende zaručené. 🙂 Prídete na iné myšlienky a zabavíte sa cvičením. „Zbohom prebytočné kalórie“, si povie každý z vás pred začiatkom tréningu BODYATTACK. Skvelá postava a zhodené kilečká, to je výsledok tohto dynamického cvičenia. Spolu s inštruktorkou budete skákať , behať, miestami aj kričať, ale hlavne sa budete od ucha k uchu usmievať. CXWORX je skvelá voľba, pre všetkých, ktorí majú sedavé zamestnanie a bolesti chrbtice. Po tomto cvičení z Vás bude úplne nový človek. Brucho, boky, zadok aj chrbát si vytvarujete na nepoznanie. Zlepšenie držania tela, kapacity pľúc a upokojenie mysle, to Vás čaká na cvičení BODYVIVE 3.1. Nebudeme Vám klamať, bude to poriadna makačka, ale o to predsa ide 🙂 NO PAIN, NO GAIN! Ručíme Vám za to, že budete na seba všetci hrdí a budete odchádzať, síce so svalovkou, ale absolútne spokojní. Doprajte si šancu naštartovať svoje telo pre nový život a nové výzvy, ktoré na Vás čakajú. S nami to dokážete! Je najvyšší čas!
A aby toho nebolo málo, v spolupráci s hotelom sme si pre Vás pripravili zdravý kurz varenia s profesionálnymi šéfkuchármi. To, že varenie môže byť rýchle a zábavné Vám ukážu Karol Sklenár a jeho Culinary Dreams, ktorý je taktiež aj členom slovenského zväzu kuchárov a cukrárov SR a Dušan Bečker - člen kuchárskeho klubu Aregala Slovakia. Uvidíte, že pri sporáku nemusíte stráviť svoju mladosť a aj v krátkom čase stihnete pripraviť zdravé a chutné jedlo pre svojich najbližších a ešte si pritom aj nalakovať nechty. 🙂
K dispozícii Vám samozrejme bude aj hotelový wellness, v ktorom sa zbavíte stresu a načerpáte novú silu na ďalší deň. Doprajte si oddych a zregenerujte svoje telo aj dušu. K odbúraniu stresu a napätia Vám pomôžu fínska, parná, bylinková a infra sauna, taktiež bazén, whirpool a Kneippov kúpeľ. Dokonalý zen si vychutnáte v tepidáriu a rozmaznávať sa môžete aj prostredníctvom relaxačnej masáže či hrejivého zábalu. Cítite to už teraz? Ten pocit znovuzrodenia a sily? Aby sme nezabudli, ubytovanie, ako aj maximálne zdravá a chutná plná penzia je samozrejme tiež súčasťou našej skvelej ponuky. To všetko na Vás čaká počas nášho zdravého športového víkendu v Hoteli Plejsy***SPA&FunResort.
V hoteli sa nachádza aj bowling, golfový trenažér, biliard, stolný tenis či air hockej. To je oznam pre tých, ktorí majú nezničiteľné "baterky". 🙂 A samozrejme už teraz sa môžete tešiť na darčeky od nás! Telefóny odporúčame nechať doma alebo ich aspoň na jeden víkend vypnúť. Venujte čas sebe a naštartovaniu svojho tela. Investícia do seba je ten najlepší darček! Zažite víkend, z ktorého budete odchádzať plní skvelých zážitkov, zdravší a štíhlejší, oddýchnutí a čo je ešte dôležitejšie, s množstvom nových priateľov.

Toto všetko Vám dnes ponúkame len za 159 €!!!

Pýtate sa na termín? Už 13.-14. mája 2017

Počet miest je z kapacitných dôvodov obmedzený na 32, preto neváhajte a čo najskôr si to svoje rezervujte! Víkend plný cvičenia, zábavy a relaxu. Naštartujte s nami Vaše nové ja. Garantujeme Vám, že po našom zdravom víkende bude pre Vás jarná únava už len dávnou spomienkou.
Pre bližšie informácie a rezerváciu nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na Vás.
V prípade, že izba bude obsadená len jednou osobou je potrebné uhradiť doplatok 10 €.
Pokiaľ sa dohodnete s priateľmi a prihlásite sa ako skupinka 4 a viac osôb, každý z vás dostane zľavu 10€ na tento skvelý víkendový pobyt.
Zľavu 10€ máme pripravenú aj pre každého zamestnanca spoločnosti T-Systems Slovakia s.r.o.. Je to jednoduché. Stačí ak nám zašlete foto Vašej zamestnaneckej karty na náš e-mail.
Uvedené zľavy nie je možné kombinovať.
Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr do 4.5.2017. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na Zdravý športový víkend pobyt bez náhrady prepadá.
V prípade, že máte partnera/partnerku, ktorí nie sú športoví nadšenci, ale chceli by ste tento víkend stráviť spolu, neváhajte nás kontaktovať, vytvoríme Vám špeciálnu ponuku.

Pre prihlásenie sa na náš zdravý športový víkend vyplňte registračný formulár a zašlite nám ho mailom na info@galiproduction.sk

REGISTRAČNÝ FORMULÁR nájdete TU

HARMONOGRAM nájdete TU