SÚKROMNÉ AKCIE

Už Vás omrzeli tradičné nudné domáce oslavy? Chceli by ste pripraviť niečo výnimočné, ale neviete ako na to? My áno! Rodinné oslavy, narodeniny, výročia, rôzne prekvapenia organizované doma či na Vami vybranom mieste. Zorganizujeme pre Vás všetko po čom Vaše srdce piští 🙂
Súkromné oslavy
sú skvelým priestorom na stretnutie a stmeľovanie Vašej rodiny či priateľov. Žijeme v hektickej dobe a vieme, že popri práci, deťoch a svojich koníčkoch nemáte veľa času nazvyš. Preto Vám odporúčame prenechať všetky starosti a povinnosti spojené s prípravou Vašich osláv na nás. O všetko sa postaráme. Pripravíme pre Vás nezabudnuteľnú oslavu s ľuďmi, ktorých máte radi a možno aj tak trošku nie, viete bolo by slušné pozvať aj svokru. 🙂 Súkromné párty plné smiechu, zábavy a hlavne dobrej pohody. Aby ste na nich ešte dlho spomínali s úsmevom na tvári a hrejivým pocitom na duši. S nami predsa zažijete tie najlepšie zážitky!
TEAMBUILDINGY

Najrôznejšie aktivity, na akomkoľvek mieste a v akomkoľvek čase. Nie je nič lepšie, ako pohoda na pracovisku, ktorú s našou pomocou určite docielite na podujatí, z ktorého budú Vaši zamestnanci odchádzať plní zážitkov, dobrej nálady, a o ktorom sa bude za dverami Vašej firmy ešte dlho šepkať. Všetci vieme, že vzťahy na pracovisku bývajú niekedy komplikované. Veľa práce, stres, rôznorodosť pováh a názorov. Vieme 🙂 Ale všetko sa dá vyriešiť. My Vám s tým pomôžeme. Hovorí sa, že šťastný zamestnanec = výkonný zamestnanec. A ako lepšie dosiahnete stmelenie kolektívu, ak nie na spoločných teambuildingoch? Že to stojí veľa peňazí a veľa času stráveného prípravou? Tento mýtus Vám radi vyvrátime. Aj s menším rozpočtom dokážeme pre Vás pripraviť zaujímavý teambuilding, pri ktorom odbúrate stres a stmelíte Váš kolektív. S prípravou sa nezaťažujte, všetko Vám prichystáme na kľúč. Jediné, čo budeme od Vás potrebovať je, aby ste sa v určený čas dostavili na miesto "činu" s úsmevom a chuťou naplno si užiť Váš teambuilding. To čo Vám nikto nikdy nevezme sú zážitky. My sa postaráme o to, aby ste s nami zažili tie najlepšie.
FIREMNÉ EVENTY

Firemná párty patrí neodmysliteľne k dôležitým odmenám Vašich zamestnancov. Nebudeme si klamať, na taký vianočný večierok sa Vaši zamestnanci tešia celý rok. Odmeňte ich skvelou firemnou párty, na ktorej sa všetci výborne zabavia. Pripravíme pre Vás a Vašich zamestnancov jedinečný večierok, ktorý vo vás zanechá nezabudnuteľné spomienky a podporí súdržnosť kolektívu.
Bude mať Vaša firma výročie svojho založenia? Doprajte sebe aj svojim obchodným partnerom a zamestnancom výnimočnú firemnú oslavu. V dnešnej uponáhľanej dobe je dôležité odmeniť aj seba za dlhé roky tvrdej práce a tak trošku sa aj pochváliť tým, akú skvelú firmu sa Vám podarilo vybudovať. Takou oslavou nikdy nič nepokazíte a zároveň tým upevníte aj väzby so svojimi obchodnými partnermi. Nie ste organizačný typ? To vôbec nevadí. Máte tu predsa nás! Všetko pre Vás pripravíme do posledných maličkostí tak, aby táto oslava podčiarkla úspech a posolstvo Vašej firmy.
Usilujete sa o uzavretie významného obchodného kontraktu a chceli by ste pre svojich budúcich obchodných partnerov pripraviť niečo špeciálne? Máme pre Vás riešenie! Pripravíme pre Vás výnimočný pracovný event, na ktorý Vaši obchodní partneri len tak ľahko nezabudnú. Chcete sa predsa odlíšiť? Ste výnimočný a taký bude aj dojem z tohto eventu. So svojimi obchodnými partnermi sa spoznáte aj po ľudskej stránke a upevníte si vyjednávaciu pozíciu. Po vydarenom pracovnom evente je už len krôčik k uzavretiu obchodného kontraktu. Silné partnerstvá sú predsa dôležité a my to vieme.